Aloe Vera Bebek Şampuanı

ÜRÜN ADI Aloe Vera Bebek Şampuanı

Satış Iddiaları
• Saçlar ve kafa derisi için narin temizleme.
• Bebek saçının taranmasını kolaylaştırır.
• Çocuk doktorları ve ebeler tarafından önerilir.

HEDEF GRUP Bebekler ve hassas kafa derisine sahip yetişkinler için

ÖZELLIKLERI Saçta ve kafa derisinde narin bakım ve özenli temizleme sağlar. Saçın taranmasını kolaylaştırır; saçı açmak için hoş olmayan şekilde çekiştirmenize gerek kalmaz! % 30 aloe vera içeriği yoğun nem takviyesi sağlar aynısafa özü cildi rahatlatır.

KULLANIM YÖNTEMI Bir miktar Aloe Vera bebek şampuanını sıkın ve bebeğinizin minik vücudunu özenle yıkayın. İhtiyaca uygun şekilde kullanın.

ÇAPRAZ SATIŞ NOTLARI Narin banyo deneyimi için Aloe Vera banyo köpüğünü deneyin

UZMAN IPUCU Lifi ideal olarak bebeğinizin alnından boynuna doğru gezdirin. Böylece bebeğinizin başını „saç yönünde“ yıkarsınız ve şampuan gözlerine kaçmaz. Çünkü bebeklerde „göz kırma refleksi“ biz yetişkinlerden olduğundan daha az kontrol edilebilirdir. Aloe Vera bebek şampuanı oldukça narin bir formüle sahip olsa da kimse şampuanın gözüne kaçmasından hoşlanmaz. Ardından bebeğinizin saçını ve kafa derisini basitçe bir havluyla narin şekilde kurulayın.

 

Okunma 267 defa
Mesut Köylüce

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Bu kategoriden diğerleri: « Aloe Vera Bebek Yıkama Kremi
Browse top selling WordPress Themes & Templates on ThemeForest. This list updates every week with the top selling and best WordPress Themes www.bigtheme.net/wordpress/themeforest