Hakkımızda

mesut koyluceBen Mesut Köylüce. LR ailesine eşim Sevil Köylüce’nin üniversiteden arkadaşının önerisi ve eşimin egzama sorunu sebebi ile Temmuz 2015’te katıldım. Önceleri iş olarak düşünmedim. Katalogdan ürün satışı zaten bana göre bir iş değildi. Ben de eşim de özel sektörde sevdiğimiz işleri yapıyorduk ve ek bir işe de ihtiyacımız yoktu.

Daha sonra toplantılara katıldıkça bu işin sadece katalogdan ürün satma işi olmadığını gördüm. Bu işte GELECEĞE YATIRIM imkânı olduğunu gördüm. Özel sektörde olmamız ve emeklilik yaşının çok yükselmiş olması sebebi ile o yaşa kadar çalışamazsak, emekli maaşı bağlanana kadar bizi idare edebilecek ek bir gelire ihtiyacımız olacaktı. Bunun için bir gayrimenkule yatırım yapıp en azından kira geliri vs. sahibi olmayı planlarken karşımıza çıkan bu fırsatı denemeye karar verdik.

Daha da cazip olan kısmı PASİF GELİR imkânıydı, belli seviyeye geldikten sonra siz çalışmayı bıraksanız bile primler hesabınıza yatmaya devam ediyor.

Ayrıca eğer yükselebilirsekde çocuğumuza MİRAS olarak bırakabilir, onun geleceğini de garanti altına alabilirdik. Hiçbir riski olmayan, satış baskısı ve zorunluluğu olmayan bir işti. Ayrıca bizim için boş zamanlarımızı değerlendirebileceğimiz hobi olabilir diye düşündük. Düşündüğümüz gibi de oldu, farklı yerlere gitmeye yeni insanlarla tanışmaya başladık. Uzun zamandır görüşmediğimiz dostlarımızla görüşmeye, sosyalleşmeye başladık.

Hiçbir para yatırmadan bir iş kurma fırsatını tanıdık, merak edenlere anlatabilir, bu işte ilerleme konusunda yol gösterebiliriz.