Bruce Willis Personal Edition Parfüm Seti

Lr parfumlerini Astım ve Alerjisi olanlarda rahatlıkla kullanabilirler.

 

Hollywood Efsanesi’ne Çok Özel – Bruce Willis’in İkinci Kokusu Çıktı!

Bruce Willis Logo

Duftstars ödülü

DUFTSTARS 2011’de başarılı: Bruce Willis Parfümü, Alman Parfüm Ödülü 2011’de „Lifestyle Erkekler“ kategorisinde en iyi 3 parfüm arasına girmeyi başarmıştır!

Bruce Willis ve LR

İlk Bruce Willis kokusunun geliştirilmesi için LR ekibi aktörü New York ve New Orleans’de ziyaret ederek doğrudan kendisiyle koku nüanslarını, flakon ve ambalaj tasarımını yaratmıştır. „Bana ait yeni kokunun geliştirilmesi için son derece özverili ve tutkulu LR ekibi birlikte çalışmak benim için çok zevkliydi. Ürünler özgünlüğü, eşsizliği ve sürdürülebilirliği simgelemektedir. Bruce Willis 2010 yılının Haziran ayında Frankfurt şehrinde düzenlenen ürün tanıtımında “Beni ikna eden ve LR ile ortak noktamız olan işte budur” diyor.

Bruce-Willis

Diğer fotoğrafları görün

Emma Heming-Willis: LR marka elçisi

Hollywood yıldızı ve LR ikonu Bruce Willis’in güzel eşi Emma Heming-Willis, dünyanın en önemli moda tasarımcıları için podyuma çıktı. Ünlü fotoğrafçılara poz veren Emma Heming-Willis kamera önünde de yer aldı. Tasarım konusunda çok yönlü bir yetenek olan Emma Heming-Willis  LR Joyce takı koleksiyonu için mükemmel bir temsilci.

Willis çifti ve LR

2011 sonbaharından beri, sadece sinema yıldızı ve kendisine ait başarılı koku ve bakım serisi olan Bruce Willis’in yanında eşi Emma Heming-Willis de LR ailesinin Design takıları için marka elçiliği yapıyor. Başarılı Amerikalı top model yeni takı segmentini çok özel tarzı ile yaşanır hale getiriyor. Emma Heming-Willis Berlin’de düzenlenen „Duftstars 2011“de LR’ın ödül alan „Bruce Willis“ isimli kokusunu eşi adına tanıtmıştı.

 

Bruce Willis dünya çapındaki en başarılı ve en çok sevilen aktörlerden biridir. Çok yönlü kişiliğe sahip biri – değişken ve gerçekçi. LR ile birlikte kendi kişiliğini, ifade yönünü ve karakterini anlatan eşsiz bir koku yarattılar.

2014’ün başlaması ile birlikte şimdi ikinci parfümü de piyasaya çıkmıştır: Bruce Willis – Personal Edition.

2950 Bruce Willis

Bruce Willis Personal Edition

Hem süperstarın kendisi hem de eşi Emma Heming – Willis kokunun oluşumundan şişenin tasarımına kadar çalışmanın her adımına katıldılar. Bruce Willis özel hayatının kapılarını LR için açtı.

Çıkan sonuç, dik duran ve karizmatik erkekler için müthiş bir koku. Deri notaları, lavanta ve tütün ile birleşerek başka söze gerek yok diyor.

Bruce Willis kokusunun diğer ürünleri:

  • Eau de Parfum
  • Parfümlü Saç ve Vücut Şampuanı
  • After Shave Balm

Bruce Willis’in parfümü - Bir tutam ölümsüzlük

Smart guys live forever. Aynı Bruce Willis gibi. Bir nebze ölümsüzlük: Canlandırıcı greyfurtun baharatlı karabiber ile buluşması. Topraklı vetiverin güçlü sandal ağacı ile buluşması. Doğru, erkeksi ve alışılmamış. Bruce Willis’in ilk kokusu. Bir efsane. Sadece LR’da!

Bruce Willis Products1

Bruce Willis’in kokusu aşağıdaki şekilde sunulmaktadır: 

  • Eau de Parfum 
  • Parfümlü Saç ve Vücut Şampuanı
  • Aftershave Balm 

„Lovingly“- Bruce Willis'in ilk kadın kokusu

Çok özel bir hikaye dünya starının eşi Emma Heming-Willis'e bir koku hediye etme fikrini aklına getirmişti. Bu sevginin bir göstergesi olarak Lovingly ortaya çıkmıştır. Bu eşsiz sevginin kendisi gibi tutkulu bir koku. Beyaz çiçekler ile taze narenciye meyvelerinden oluşan bir çiçek buketinin nefis kokusu etrafınızı yaşama sevinci ve çekicilik ile saracak. Sandal ağacı ve misk ise kokuya sıcaklık ve romantizm katmaktadır.

Kokusu: çiçeksi - yeşil - zarif 

Lovingly Products

"Sevgili eşim Emma'nın verdiği ilhamla"

Lovingly by Bruce Willis kokusu aşağıdaki şekilde sunulmaktadır:

  • Eau de Parfum
  • Parfümlü Duş Jeli
  • Parfümlü Vücut Losyonu

Bruce Willis'in parfümleri ile ilgileniyor musunuz?

Okunma 698 defa
Mesut Köylüce

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ortam