Deluxe Make up Studio by LR Smokey eyes

Deluxe Make up Studio by LR Smokey eyes

 

 

LR Deluxe Metallic Eyeliner‘ın yumușak dokusu gözleri yoğun renklerle kontürler ve belirginleștirir. İnce kalem ucu hassas çizgiler çekilmesini mümkün kılar ve entegre dağıtıcı geçișlerin en iyi șekilde uyumlu hale getirir. Her daim ince bir uygulamayı garantilemek için ince uç çıkartılabilir uç açıcıyla șekillendirilebilir.

ÖZELLİKLERİ

• Suya dayanıklı, metalik yumușak doku
• Çıkarılabilir kalemtıraș ve tașmaları engelleyen entegre emici sünger uç

LR Deluxe Metallic Eyeliner kullanımı

Metallic göz kaleminin ucunu iç göz kenarına yerleștirin ve kirpik sırasını olabildiğince kirpik dibi boyunca dıș göz kenarına kadar çekin. Görünüme göre alt kirpik sırasında da bir çizgi çekin ve bunu entegre dağıtıcı ile yumușatın.

Öneri: Gözlerin șeklini, rengini ve kontürlerini daha da yoğun bir biçimde vurgulamak için öncesinde Artistic Quattro farların uygun renklerini gözlere uygulayın. Silmek veya düzeltmeler yapmak için göz makyajı temizleyicisini kullanın.

Mükemmel göz kapağı çizgisini henüz çekmekte zorlananlar öncelikle kirpik çizgisi boyunca küçük noktalar ișaretlemelidir. Sonrasında bu tekil noktaları bir çizgi șeklinde birleștirmelidir. Geçișli yumușatma ișlemi esnasında ufak düzensizlikler kolaylıkla saklanır.

Okunma 628 defa
Mesut Köylüce

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ortam