Master Drink Formula Green

Ürün Adı Master Drink Formula Green

Satış İddiaları Hücrelerin oksidatif strese karşı korunmasını içeriğindeki zengin mikro besin maddeleriyle sağlar.

Hedef Grup Hücrelerini oksidatif strese karşı korumak isteyen tüm yaş grupları için uygundur.


Özellikleri
Özel geliştirilmiş mikro besinleri içeren besin takviyesi ürünleri aktif yaşam tarzını destekler. B1 ve B12Vvitaminleri gibi etkili mikro besinleri vücudumuzun enerji metabolizmasını güçlendirir. Demir içeriği normal zihinsel fonksiyonların sürdürülmesine katkıda bulunur. Buna ek olarak Mind Master hücreleri oksidatif strese karşı korur. Master Drink Formula Green, içeriğindeki yüksek konsantrasyonlu bitki özleri sayesinde özellikle doğal bir tada sahiptir ve bu nedenle hafif acımsı bir kokusu vardır. Bu içerikler, oldukça tatlı, saf bir bitkisel ürün olan yenilikçi Stevia ile tamamlanır. Master Drink’in yeşil rengi temel itibariyle içinde bulunan klorofilden gelir. Bu doğal renklendirici bitkiler tarafından fotosentez sırasında kullanılır. Klorofil, bitkilerin güneş ışınlarından faydalanarak ürettiği enerjiden sorumludur. Klorofil gezegenimizin en önemli enerji üreten maddesidir. Master Drink doğal hammaddeler içerdiğinden renginde hafif dalgalanmalar görülebilir.

Tüketim Önerisi
Günde 1 x 80 ml kullanılması önerilir (8 kapak dolusuna eşdeğerdir). İdeal olarak öğünlerden sonra ve beğeniye göre sade, sulandırılmış veya meyve suyu eklenmiş şekilde tüketilebilir. Tüketmeden önce çalkalayın. Kapağını açtıktan sonra buzdolabında saklayın ve bir hafta içinde tamamını tüketin. Önerilen günlük tüketim miktarı aşılmamalıdır. Ürünü çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.

EFSA (Avrupa Gıda Güvenliği Otoritesi) tarafından bilimsel olarak onaylanmıştır

Master Drink önemli mikro besinleri içerir. Diğerlerinin yanı sıra şunlara katkı sağlar:

Normal bir enerji metabolizmasına, Normal bir sinir sistemine, Normal fiziksel fonksiyona, Yorgunluğun ve bitkinliğin hafifletilmesine Normal zihin fonksiyonuna, Hücrelerin oksidatif stresten korunmasına Tiamin ve B12 vitamini normal bir enerji metabolizmasına katkıda bulunur. B12 vitamini normal sinir sistemi fonksiyonuna katkıda bulunur. B12 vitamini, normal bir fiziksel fonksiyona katkıda bulunur. B12 vitamini, yorgunluk ve bitkinliğinde hafifletilmesine katkıda bulunur. Demir içeriği normal zihinsel fonksiyonların sürdürülmesine katkıda bulunur. E vitamini hücrelerin oksidatif strese karşı korunmasına katkı sağlar.

Sertifikalandırma SGS INSTITUT FRESENIUS Kalite Mührü

Patent Master Drink Formula Green için paten başvurusu yapılmıştır. (Patent No.:DE 10 2013 205 049 A1)

Çapraz Satış Notları Aloe Vera Jel İçecek

Uzman İpucu Bunun dışında Master Drink Formula Green’i meyve sularıyla karıştırabilirsiniz.

Okunma 776 defa
Mesut Köylüce

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.