LR Aloe Vera Acil Durum Seti

Acil durum setimiz: 1- Acil durum spreyi, 2- Aloe Vera konsantre yaprak jeli, 3- Propolisli krem üçlüsünden oluşuyor. “Her eve lazım” diye ısrarla belirttiğimiz bu setin kullanım alanlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Ben aslında size bu setteki Propolis Krem ve Aloe Vera konsantre yaprak jelini biraz anlatmak istiyorum. Acil durum spreyimizi zaten artık iyice öğrendik sanırım, aloe veranın yanı sıra içerdiği 12 farklı bitki özüyle iltihap giderici, yara iyileştirici, antibakteriyel, antioksidant, kanama durdurucu bir bomba.

Gelelim Aloe Vera konsantre yaprak jelimize. Bu ürün belki de piyasada görüp görebileceğiniz safa en yakın aloe vera yaprak jelidir. Sadece yüksek yaprak jeli oranıyla değil aynı zamanda ürünün minimum seviyede işlenmiş olması (farklı ürünlerle kıyasladığınızda jel rengindeki farktan bile kolayca anlayabilirsiniz) ile bu şerefe mazhar olmuştur. Konsantre jelimizin içerisinde “allantoin” denen şahane bir madde var ki bu madde aslında birçok bitki, hayvan ve bakteri tarafından oluşturulan doğal bir metabolizma ürünü ve aynı zamanda sentetik olarak da aynı kalitede ve özelliklerde üretilebiliyor. Özelliklerine bakarsak: nemlendirici, keratolitik (siğilleri ve aşırı epidermis üretimi sonucu oluşan cilt kalınlaşmasını ortadan kaldıran), hücre bölünmesini hızlandırarak yaraları iyileştirici, yatıştırıcı ve anti-irritant özellikleri vardır.


Acil Durum Seti kullanım alanları:

1-Yara, yanık, çarpma, vurma, burkulma, morarma : Sprey, konsantre ve propolis bu sırayla istenen ve ihtiyaç duyulan sıklıkta kullanılır.
2- Kaşıntı, sinek ısırması, cilt alerjisi : Sprey ve konsantre istenen sıklıkta kaşıntıyı gidermek icin kullanılır.
3- Nasırlarda ve topuk çatlaklarında : Gece yatmadan önce sprey, konsantre ve propolis sırasıyla nasırlı yada çatlak bulunan topuk bölgesine uygulanıp sonra çorap giyilerek yatılır.
4- Uçuklarda : Propolis krem uçuklu bölgeye sıkça sürülür, özellikle uçuk çıkacağını hissettiginizde uygularsanız çıkmadan söndürebilirsiniz.
5- Cilt lekeleri, sivilce izleri, güneş ve hamilelik lekeleri : Sprey ve konsantre yalnızca geceleri bu sırayla sürülüp yatılır.
6- Ayak ve tırnak mantarı : Microsilver ayak kremi öncesinde Sprey kullanılır.
7- Hafif egzamalarda: Propolis krem cok iyileştiricidir. Özellikle eller su ve sabunla yada soğukla temas ettikten sonra propolisli kremi kullanmak çok etkilidir.
8- Sedef hastaligi: Konsantre ve propolisi kullanarak büyük ilerleme kaydeden çok sayıda kişi vardır.
9- Pişiklerde: Propolis pişik kremi olarak kullanılabilir.
10-Yüz veya vücuttaki kılcal damarlar: Konsantreyi buzdolabında soğutup uygulamak oldukca etkilidir.
11- El kremi olarak: Propolis özellikle aşırı kuruluk problemi olan eller için uygundur.
12- Saç dibi egzamaları: Microsilver şampuanla birlikte duş sonrası saç diplerine sprey kullanmak da cok etkili ve rahatlatıcıdır.
Okunma 1691 defa
Mesut Köylüce

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Bu kategoriden diğerleri: « LR Dermaintense Krem LR MSM Vücut Jeli »