LR Üyelik Paketleri

 

1-) Dilediğiniz ürünler ile 99 TL’lik indirimli sipariş

Üyelik için katalogdan kendinize en az 140 TL değerinde ürün seçersiniz, bunlar size alış fiyatıyla 99 TL’ye indirimli olarak gelir. Ürün sayısında sınır yoktur. Kaç ürün alırsanız alın, hepsini indirimli fiyattan ödersiniz. Seçmiş olduğunuz ürün tutarı kadar ödeme yaparsınız.


2-) 359,50 TL’lik Özel Başlangıç Seti

       

359,50 TL dir. Hazır pakettir, içerisindeki ürünler değiştirilemez. 34 parfüm numunesi de hediye gelir. Yanına istenirse başka ürün de eklenebilir.

  • Bu pakette şık bir çanta içerisinde gelen 9 adet aloe vera ürününden oluşan LR ALOE VIA Moments Set bulunur. Ek olarak 34 tane parfüm numunesini (her biri 2ml) içeren Starbox parfüm testerları kutusu hediye olarak gelir. Sonradan almak isterseniz bu tester kutusu 100 TL’dir. Paketteki ürünler değiştirilemez, ancak istediğiniz ürünü ekleyebilirsiniz.

    3-) 579,50 TL’lik İş Geliştirme Seti

579,50 TL dir. Hazır pakettir, içerisindeki ürünler değiştirilemez. 34 parfüm numunesi de hediye gelir. Yanına isternirse başka ürün de eklenebilir.

Bu paket LR’ın en çok satan Aloe Vera ürünlerinden oluşmaktadır. LR üyelik fırsatıyla 19 tane tam boy cilt bakım ürününü 579,50 TL’ye indirimli alabilirsiniz. Ek olarak 34 tane parfüm numunesini (her biri 2ml) içeren Starbox parfüm testerları kutusu hediye olarak gelir. Sonradan almak isterseniz bu tester kutusu 100 TL’dir. Paketteki ürünler değiştirilemez, ancak istediğiniz ürünü ekleyebilirsiniz.

Üye olduktan sonraki haklarınız tüm paketlerde aynıdır. LR üyelik kaydınız tamamlandıktan sonra bir daha tekrar paket veya ürün alma zorunluluğu yoktur.

Ödeme yöntemleri:

  • Kapıda nakit (+6 TL kapıda ödeme işlem ücreti)
  • Kapıda kredi kartı (taksit yok, +6 TL kapıda ödeme işlem ücreti)
  • EFT / Havale (Şirket hesabına para transferi yapılması ve dekontun 3 gün içerisinde mail yolu ile şirkete gönderilmesi gereklidir)
  • Şirket merkezine kredi kartı (Şirket kişiyi 444 12 61’den arar, kart bilgilerini telefonda ister ve ödemeyi alır. Kart bilgileri şirkette saklanmaz. Diğer paketlerde aynı şekilde uygulanır.)
  • Online kayıt formunda online kredi kartı ile ödeme. (Kişinin kart bilgileri istenir, iş ortağı online kayıt formu doldururken kart bilgileri girilerek ödeme yapılır. )

 

Browse top selling WordPress Themes & Templates on ThemeForest. This list updates every week with the top selling and best WordPress Themes www.bigtheme.net/wordpress/themeforest